Jesteś tutaj:

Aktualności

Wójta Gminy Dynów z dnia 12 kwietnia 2018 r. w sprawie ogłoszenia konkursów na kandydatów na stanowiska dyrektorów Szkoły Podstawowej w Bachórzu, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Walk Chłopskich w Harcie, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ks. BronisławaMarkiewicza w Harcie, Szkoły Podstawowej w Łubnie, Szkoły Podstawowej w Pawłokomie.
Obrazek
Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w terminie 7 – 16 kwietnia 2018 r.  wiosennej akcji szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
Świętując czas Wielkiej Nocy
I radując się ze Zmartwychwstania Chrystusa...
Obrazek
W załączeniu znajduje się do pobrania terminarz wywozu odpadów zmieszanych i segregowanych obowiązujący od 1 kwietnia do 31 grudnia 2018 roku.
Obrazek

Pragniemy poinformować o nowoczesnej giełdzie rolnej Agro-Market24. Jest to portal przeznaczony dla producentów rolnych. Mogą Państwo dodawać bezpłatnie ogłoszenia, przeglądać listę ogłoszeń oraz znaleźć potencjalnych odbiorców.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | »

WYSZUKIWARKA

KALENDARZ

Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc kwiecień 2018 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND